Канни 2022: Напівоголена українка протестує проти зґвалтування

Жінку зняли з червоної доріжки Каннського кінофестивалю в п’ятницю після того, як вона протестувала у світлі зґвалтування та інших актів сексуального насильства, вчинених російськими солдатами над українками.

Чому жінка протестувала?

Повідомляється, що інцидент стався вчора на 75-й річниці Каннського кінофестивалю у Франції. У мережі з’явилося відео, на якому видно, як силовики витягують голу жінку з шоу на червоній доріжці. Жінка протестувала та намагалася підвищити голос у контексті жахливих сексуальних і фізичних насильств, які зазнають українки через російські війська.

Учорашній показ на червоній доріжці відбувся прем’єрою фільму “Три тисячі років туги” режисера Джорджа Міллера. Інцидент стався у присутності кількох інших знаменитостей. Один із перехожих стверджував, що протестувальник підійшов до камери, де вона почала роздягатися і стала на коліна. Жінка розфарбувала своє тіло у кольори українського національного прапора. Також було помічено, що на грудях і животі жінка написала «припиніть нас гвалтувати», а на спині – «накип».

Канни 2022: Напівоголена українка протестує проти зґвалтування

Що таке Scum?

Scum — це активістська група, що базується у Франції і була прогресивним феміністичним маніфестом, який був опублікований протягом 1960-х років. Невдовзі після того, як відео протесту жінки стало вірусним, офіційний твіттер «Породи» надав пояснення інциденту.

Триваюча війна між Росією та Україною потрапила у світові заголовки з багатьох неправильних причин. Обидві сторони не лише бачили велику кількість жертв, але й багато повідомлень стверджували про порушення прав людини, з якими українці стикаються щодня через російський уряд та військових. Стверджується, що українські жінки зазнають сексуального насильства, зґвалтування та тортур, щоб залишитися в живих. Будь-яку жінку, яка намагається чинити опір, російські солдати стріляють саме на цьому місці.

Проте це не перший випадок, коли жінки стають сексуальними жертвами під час війни, що триває. Під час Другої світової війни китайські та корейські жінки також зазнавали зґвалтування та знущань протягом кількох років під владою імперської Японії.

На Каннському кінофестивалі також відбувалися кілька протестів раніше, особливо в 2018 році, коли 82 жінки протестували, вимагаючи рівних прав між чоловіками та жінками в індустрії кіно та розваг.

Хоча представникам Росії чи журналістам заборонили відвідувати фестиваль, у вчорашньому шоу дебютував фільм за підтримки російського бізнесмена та політика Романа Абрамовича.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

%d bloggers like this: